Fauna egyesület: SOS! Roti családot keres!

Szeretettel köszöntelek a Fauna Egyesület klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Képek - 19 db
 • Videók - 5 db
 • Blogbejegyzések - 30 db
 • Fórumtémák - 8 db
 • Linkek - 31 db

Üdvözlettel,

Fauna Egyesület klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Fauna Egyesület klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Képek - 19 db
 • Videók - 5 db
 • Blogbejegyzések - 30 db
 • Fórumtémák - 8 db
 • Linkek - 31 db

Üdvözlettel,

Fauna Egyesület klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Fauna Egyesület klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Képek - 19 db
 • Videók - 5 db
 • Blogbejegyzések - 30 db
 • Fórumtémák - 8 db
 • Linkek - 31 db

Üdvözlettel,

Fauna Egyesület klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Fauna Egyesület klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Képek - 19 db
 • Videók - 5 db
 • Blogbejegyzések - 30 db
 • Fórumtémák - 8 db
 • Linkek - 31 db

Üdvözlettel,

Fauna Egyesület klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Ma kaptam az alábbi segélykérő levelet.  Azt hiszem, ez kitűnő lehetőség lehetne valakinek, aki egy hű rotira vágyik, de eddig nem tudott venni... most ajándéka övé lehet, ráadásul egy hányatott sorsú, aki mindig ragaszkodóbb a jó helyen...

 

Gyönyörű kutyus, még csontsoványan is erőt sugall...

 

 

 

network.hu


 

network.hu

 

 

 

GÓRÉ, A ROTI EXTRAGYORSAN HELYET KERES! S.O.S.!
Biztosan emlékeztek még Góréra, a csontsovány rotira, akit pár hete ismertem meg. Azóta volt dokinál, hetente kétszer vittünk neki kaját, kicsit azért már szedett is magára, és a királdi család, akik ilyen állapotban udvarukra és szívükbe engedték, vállalta, hogy addig tartják, míg nem találok neki helyet. Ez mára sikerült, egy jólelkű ózdi család befogadónak jelentkezett. Már csütörtökön vittük volna, ám egy családomban történt, kórházban végződő baleset az utolsó pillanatban közbeszólt. És milyen szomorú, hogy így történt, mert Góré, az addig mindig csupaszív, vidám roti hirtelen megváltozott, és bántotta a család egyik kutyáját. Kikapott, ami végtelenül letörte, és mai napon ezért nem örült jöttünknek (eddig mindig), az elvitelét büntetésként fogta fel, és nem tudott megnyugodni attól sem, hogy új helyén egy ugató, kíváncsiskodó fiú kutya fogadta. Ő Zeusz, a sintértelepről mentett, a szintén ideiglenesben a családnál élő kutyus, akinek ma délután Góré nekiment! Nem maradhatnak együtt tovább, de ha Zeusz a megoldás megszületéséig visszakerül a sintértelepre, onnan már nem jöhet ki többé... Hétfőn ott altatás, tehát ez kizárt, mint megoldás! Góré sem maradhat sokáig, mert a családnak saját kedvenceik is vannak, őket is féltik, érthető módon. S.O.S. helyet keresünk Górénak, aki egyébként valódi hűséges társ, de kan kutyákkal szemben támadóan lép fel. Kérlek, segítsetek, muszáj extragyorsan megoldást találnunk, mielőtt valami végzetes történne! Ha valaki egy pár napra Zeuszt, a jópofa, fekete, közepes kutyust el tudná vállalni, az is nagyon-nagyon jó lenne! Aki segíteni tudna, kérem írjon facebookon, vagy a dikuszka@gmail.com-ra, vagy hívjon: 0670/597-8277 Illetve a befogadó Tóthné Sotkovszky Tünde száma: 0620/321-3918, már nagyon várja, hogy valaki segítő kezet nyújtson.
Képeket mellékelek, látható, picit "hízott", de még mindig szörnyű állapotban van szegény, mégis milyen bizalommal tud az emberekre nézni, pedig rengeteg nélkülözésben és fájdalomban lehetett már része.
Kérem, aki tud, segítsen. Roti fajtamentőknek írtam, válaszukat várom.
Köszönöm, hogy elolvastad, Góré, Zeusz és Tündiék nevében is.
Fazekas Ildikó
Ózd, 2011.03.05.

 

network.hu

Címkék: blöki felhívás gazdi kedvenc keres kicsi kutya lovas Éva lovaseva sos

 

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

[Törölt felhasználó] üzente 6 éve

Vajon talált gazdát?

Válasz

Ez történt a közösségben:

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu