Fauna egyesület: Futás a klímáért és az állatokért!

Szeretettel köszöntelek a Fauna Egyesület klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Képek - 19 db
 • Videók - 5 db
 • Blogbejegyzések - 30 db
 • Fórumtémák - 8 db
 • Linkek - 31 db

Üdvözlettel,

Fauna Egyesület klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Fauna Egyesület klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Képek - 19 db
 • Videók - 5 db
 • Blogbejegyzések - 30 db
 • Fórumtémák - 8 db
 • Linkek - 31 db

Üdvözlettel,

Fauna Egyesület klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Fauna Egyesület klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Képek - 19 db
 • Videók - 5 db
 • Blogbejegyzések - 30 db
 • Fórumtémák - 8 db
 • Linkek - 31 db

Üdvözlettel,

Fauna Egyesület klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Fauna Egyesület klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Képek - 19 db
 • Videók - 5 db
 • Blogbejegyzések - 30 db
 • Fórumtémák - 8 db
 • Linkek - 31 db

Üdvözlettel,

Fauna Egyesület klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

LEVENTE FUT A KLÍMÁÉRT... ÉS AZ ÁLLATOKÉRT
Szeptember 20-án munkatársunk, Levente részt fog venni a Greenpeace és a Zöld Gömb Egyesület által szervezett "Fuss a klímáért!" rendezvényen, amivel fel kívánja hívni a figyelmet a klímaváltozás és az iparszerű állattenyésztés összefüggéseire. Az ember által termelt üvegházgázok, melyek a légkörben az éghajlat megváltoztatásáért felelősek, 18%-a származik a mezőgazdaságból, amivel az egyik legjelentősebb mértékben járul hozzá ehhez a folyamathoz. Összehasonlításképpen, a korábban a legfőbb okozónak vélt közlekedés, kibocsátás tekintetében, a második helyre szorult a mezőgazdaság mögé. Az EU 25 tagállamában az összes kibocsátott üvegházgáz 13,5%-át csak a hús- és a tejipar produkálja. Megoldást az extenzív, helyi gazdálkodás (pl. szabadtartás, biotartás) elterjesztésében valamint az állati termékek előállításának és fogyasztásának csökkentésében látjuk. Ezáltal növelni tudjuk a gazdaságokban tartott állatok jólétét, védjük a környezeti és a természeti értékeket, és mérsékelni tudjuk a klímaváltozás kedvezőtlen hatásait.

A Nyugat-európai országokban bevett szokás, hogy egy-egy ilyen alkalom, mint ez a futás, jó alapul szolgál arra, hogy jótékonysági céllal adományokat gyűjtsenek. Ezért Levente pénzbeli adományt gyűjt a Fauna Egyesület javára, mely a klímaváltozás elleni küzdelemhez a mezőgazdasági állattenyésztés megreformálásával kíván hozzájárulni. A kitűzött cél 30.000 Ft adomány gyűjtése, mely teljes egészében a Fauna Egyesület javára kerül befizetésre. Minden támogatásnak örülnünk, ha 100 Ft annak is, ha 5000 Ft, annak is, ki-ki pénztárcája és szándéka szerint támogathat, nincsenek korlátok.

1) Kérünk, hogy fordulj családodhoz, barátaidhoz, ismerőseidhez, hogy támogassák a Fauna nemes törekvéseit Levente futásának támogatásán keresztül. Az adományokat készpénzben várjuk, vagy banki átutalással a Fauna Egyesület számlájára. Első esetben el lehet juttatni személyesen, hívd a Fauna mobilt (06-20-5872372), a verseny lebonyolítása előtt, a versenyen és természetesen a verseny után is.

2) Gyere és fuss te is a klímáért és az állatokért! Bátorítunk arra, hogy a részvétel mellett gyűjts te is adományokat a Fauna Egyesület számára Leventétől függetlenül, mivel így feltehetőleg még több emberhez el tud jutni az üzenetünk.

3) Várjuk megbízható önkéntesek jelentkezését, akiknél szept. 20-án a Margitszigeten a rendezvény ideje alatt le lehet adni a készpénz-adományokat! Írj emailt vagy hívd a Fauna mobilt (06-20-5872372)!

4) Nem vagy budapesti, de szívesen segítenél? Ez ne tartson vissza, gyűjts adományokat azon a településen, ahol élsz vagy tanulsz, és juttasd el a Fauna Egyesületnek. Támogassák Leventét, a Fauna Egyesület igazgatóját, aki a klímáért és az állatokért fut Budapesten!

A Fauna Egyesület banki adatai:
Számlatulajdonos: Fauna Egyesület
Számlatulajdonos címe: 1053 Budapest, Királyi Pál u.20.
Bank neve: Axa Bank
Bank címe: 1138 Budapest, Váci út 135-139.
Bankszámlaszám: 17000019-11599274

Bővebben a futásról itt:
http://greenpeace.hu/kampany/energia_es_klima/koppenhaga/fuss_a_klimaert

Címkék: futás gazdasági klíma állat

 

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

Ez történt a közösségben:

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu