Fauna egyesület: Add az arcod!

Az aláírásgyűjtések mintájára a Fauna Egyesület fotóturnét szervez, hogy minél több támogatót gyűjtsünk a magyar fogyasztók közül ehhez az EU szintű kampányhoz. Az a tapasztalat, hogy szívesebben fotóztatják le magukat az emberek, mint hogy aláírjanak valamit. Ráadásul ez az újszerű megközelítés megengedi nekünk, hogy színes és érdekes módon hívjuk fel a témára a figyelmet.

Ne feledd, hogy csak közösen vagyunk képesek változást elérni. A te véleményed is számít!

A nyár folyamán a Fauna több rendezvényen fog részt venni. A rendezvények részletes listáját az Önkéntesség oldalon találod honlapunkon.

Az így készült fotók bemutatásra kerülnek Markos Kyprianou úrnak, az EU illetékes egészségügyi és fogyasztóvédelmi biztosának, valamint Gráf József, magyar földművelésügyi és vidékfejlesztési miniszter úrnak.

Az eddig készült fotókat a galériában lehet megtekinteni. Mutasd meg barátaidnak, ismerőseidnek! Keresd meg magad, és népszerűsítsd mások körében! Gyere el soronkövetkező rendezvényünkre és keresd a Fauna standot!

Címkék: